profile alumini LED
 • Bulk alumini LED Profile kanal ndriçim Profile për tavan dhe listello
  WHO can use Wholesalers, shpërndarësit, kontraktorët inxhinieri, Renovators shtëpi, etc Material Aluminum alloy 6063-T5 Brand HERO,OEM Length Usually 2.5m / 3.0m për çdo pc, mund të jetë prerë si kërkesën tuaj. Thickness 0.8mm-2.0mm, can be customized Height according to your floor, can be customized Surface treatment Mill finish, anodize, Matte, polonisht, pjatë krom, powder…
 • Profile alumini LED Recessed profilin e ngritur në magazinë
  Aluminum LED Profile Specification Model Aluminum LED Profile Material 6063 T5 Aluminum Alloy Finished Anodized installation Recessed Mounted Cover solution Frosted PC Cover Cover material PC/PMMA A Set Contents Profile + Cover + Clips + End caps Inside width for strip MAX 8-25mm [template id="951"]
 • çmim të ulët alumini profilit furnizuesit skaj LED strip
   
 • Customized Profile Alumini profilin LED shkallë nosing
  led stair step profile/ stair nose lighting --Specification Cinema Led strip Dimension CUSTOMER MAEK Application Interior lighting, cinema stair lighting,stage lighting UL flammability of PC Cover UL94 V-2 Material Anodized Aluminum Extrusion Certification RoHS Standard Length 1M,1.5M,2M,3M Application Wall,Ceiling Decoration Mounting Suface/Bendable Cinema Led strip can be applied to furniture production(cinema/stage)
1 faqe 1 of 1
Dërgo mesazhin tuaj për ne:
Enquiry TANI
Enquiry TANI