×
Customized aluminium UV panel profile suppliers
Customized aluminium UV panel profile suppliers
Customized aluminium UV panel profile suppliers
Customized aluminium UV panel profile suppliers
Customized aluminium UV panel profile suppliers
Customized aluminium UV panel profile suppliers
furnizuesit profili panel UV Customized alumini

Ne jemi organizimin e industrisë dhe tregtisë integrimit , duke siguruar ju me një shumëllojshmëri të stileve të ndryshme të trims tjegull dhe materiale të tjera të ndërtimit të ndërtimit. Produktet tona kryesisht janë eksportuar jashtë vendit, për tregtarët me shumicë, shpërndarësit, përdoruesit përfundimtarë, kontraktuesit inxhinierike dhe dekorimin e shtëpisë, ne të sigurojë të ndryshme me këtë rast një-në-një shërbim.

Detail Product Feedback now

The Details Of Our Panel Profile

Kush mund të përdorë tregtarët me shumicë, shpërndarësit, kontraktorët inxhinieri, Renovators shtëpi, everybody
Usage Suitable for use with tiles up to 4-23mm thick, to hide and protect the exposed raw edges of tiles.
material Aliazh alumini 6063-T5 6463 T5
markë OEM
gjatësi Usually 2.44m/2.5m / 3.0m pc, mund të personalizohet
Trashësia 0.3-2.0mm, mund të personalizohet
lartësi 6/8/10/11/12/12.5mm, according to your tile
Trajtim sipërfaqësor Mill Finish , Anodized, Matt, Chrome, Polish, Powder Coat in RAL Color, Hammer, Stainless Steel effect, Sand Blast, Marble Grain,Electroplate,Wood Grain, PVC foiling, RESIN.
Ngjyrë shampanjë, argjend, ar, bronz,e zezë, etj
Punching holes Triangle, round, square, letter, your logo, etj
Packing Normal:Plastic film→EPE Cotton→Kraft Paper, OEM: pearl cotton→plywood box

 

  Ajo që ne mund të ofrojmë? Ne jemi organizimin e industrisë dhe tregtisë integrimit , duke siguruar ju me një shumëllojshmëri të stileve të ndryshme të trims tjegull dhe materiale të tjera të ndërtimit të ndërtimit. Produktet tona kryesisht janë eksportuar jashtë vendit, për tregtarët me shumicë, shpërndarësit, përdoruesit përfundimtarë, kontraktuesit inxhinierike dhe dekorimin e shtëpisë, ne të sigurojë të ndryshme me këtë rast një-në-një shërbim. Për tregtarët me shumicë ose shpërndarësit Produktet vlerë të madhe: 4000 llojet e profileve ekzistuese të aluminit dhe 500 llojet e trims ekzistuese çelik inox shkojnë nga tjegull trim, shkallë nosing, dërrasë hekurosjeje, tranzicioni kat, trim qilim dhe kështu me radhë. R&D: Analiza e tregut, profesional R&D ekip takohen OEM / ODM kërkesa juaj. Për kontraktorët inxhinieri Rasti Analiza-zgjedhin mallrat më të përshtatshme për ju. Quick derdhur kohë për 7 dite pune, të ju ndihmojë për të fituar tenderin. Për Renovators shtëpi udhëzim të detajuar instalimit, këshilla profesionale.   Si për të garantuar cilësinë e produkteve? 1.Fund të lartë pajisjet e prodhimit dhe të teknologjisë, sistemit të kontrollit të rreptë të cilësisë, të garantuar si cilësinë dhe sasinë. 2.mbi 20 shitjet profesionale dhe 200 skilled workmen offer one-stop service 3.Strict QC 100% inspektimit para lindjes.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:
Enquiry TANI

Product recommendation

Enquiry TANI